2 Hour One-on-One Cooking Class +/or Shopping Trip

Regular price
$100.00
Sale price
$100.00
Unit price
per 

A one-on-one option for those looking for:

  • a private cooking class;
  • a jumpstart to changing your diet - simply healthier or possibly cutting out processed foods or even completely removing gluten, grains, dairy, legumes, nightshades, etc. from your diet; and/or
  • help to find healthy or specific diet options at the grocery store.  

You can customize your two-hour block of time with cooking and/or shopping together.

Groceries not included.  

 

Photo by: Stacy Bostrom